Úvod > O nás > Aktuality

Štítky:

Planetárium - ZŠ

Planetárium

Žáci 5.B a 2.tříd prožili dopoledne pod noční hvězdnou oblohou v planetáriu Ostrava. Prohlédli si interaktivní výstavu v prostorách planetária a shlédli velmi poutavý a poučný film Náš vesmír.

Publikováno 5. 1. 2024 8:55

Woca Bee - ZŠ

Woca Bee

Naše třída 3. A se zapojila do pátého ročníku inovativní soutěže pro školy s názvem Jazykový WocaBee šampionát. Soutěží se online v aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee. Třída 3. A se v rámci okresu Nový Jičín umístila na vynikajícím 2.

Publikováno 5. 1. 2024 8:54

Podzimníček - ZŠ

Do vestibulu školy se nám nastěhovali skřítci Podzimáčci. Práce dětí 1. - 3. tříd a jejich rodičů a prarodičů. Přijďte se podívat, všichni jsou moc krásní.

Publikováno 5. 1. 2024 8:53

Nejkrásnější jablko a dýně školy - ZŠ

V říjnu proběhla na naší škole soutěž " O nejkrásnější jablíčko a dýni naší školy". Do soutěže děti 1.-5.třídy donesly 24 jablíček a 18 dýní. Porota ,kterou tvořili všichni žáci 1. stupně vybrala jako nej.... jablíčko Marie Glonkové z 5.B a nejvíc se žákům líbila obrovská dýně Zdislavy Markové z 2.

Publikováno 5. 1. 2024 8:51

Anglický scrabble - ZŠ

Opět se našla příležitost k soutěžnímu klání, ve kterém mohly děti dokázat, že umí i spolupracovat a ne jen soupeřit. Naskytla se jim také šance vytvořit týmy napříč třídami a ročníky. Žáci se umístili v tomto pořadí: 8. – 9.

Publikováno 5. 1. 2024 8:50

Podzim ve vestibulu - ZŠ

Podzimní vestibul školy. Výstavka podzimních květin.

Publikováno 5. 1. 2024 8:49

Pasování 1. tříd

Publikováno 5. 1. 2024 8:48

Osvětim, Krakov - ZŠ

V pátek 22. 9. naši osmáci a deváťáci navštívili bývalý koncentrační tábor v Osvětimi a Březince. Dostali jsme se do míst, kde se dělo hodně bezpráví a zla, vše bylo velmi působivé. Pak jsme si prohlédli královské město Krakov a šťastně se vrátili do pohodlí našich domovů.

Publikováno 5. 1. 2024 8:45