Úvod > Pro žáky a rodiče > Školní jídelna

Informace strávníkům školní jídelny

Školní jídelna poskytuje výběr ze dvou druhů jídel. Žáci mají možnost výběru nejpozději den předem pomocí čipu nebo čísla ISIC karty.

Vybírat si jídla pomocí čipu nebo ISIC karty mohou přes internet na portálu www.estrava.cz.

K volbě přes internet potřebujete:

• kód zařízení = 138 (škola T. G. Masaryka Fulnek)
  • kód uživatele = číslo čipu (trojmístné, bez počáteční 0) nebo trojmístné  číslo ISIC karty umístěné pod fotkou dítěte
  • heslo = iniciály jména a příjmení (malá písmena) bez háčků a čárek + číslo čipu bez počáteční nuly

Nyní si lze stáhnout Aplikaci e-strava do mobilního telefonu a odhlášky či výběr stravy lze i přes mobilní telefon ve stejných časech jako přes portál na internetu.

Neodhlášený oběd si můžete první den nemoci odebrat do jídlonosiče. V další dny absence nemá žák na oběd nárok. Pokud si žák (rodiče) stravu neodhlásí, musí doplatit cenu oběda do plné výše dle kalkulačního listu i v případě, že si oběd nevyzvedne a ten tzv. propadá.

Placení stravného se provádí bankovním převodem, případně složenkou, vždy zálohově na měsíc dopředu. Číslo účtu označí rodiče na přihlášce ke stravování, kterou odevzdají vedoucí školní jídelny. Rodiče také musí zřídit ve své bance souhlas s inkasem ve prospěch účtu naší školy – 0100060211/0800. V případě potřeby podrobnosti o stravování podává vedoucí školní jídelny.

Ceny stravného

1. 1. stupeň ZŠ - 31 Kč